Marius Şumudică e pe locul 3 în Turcia. Formaţia sa a avut ghinion în partida cu Goztepe

Formaţia Gazişehir Gaziantep, antrenată de Marius Şumudică şi cu Alin Toşca în componenţă, a remizat, luni, pe teren propriu, scor 1-1, cu echipa Goztepe, într-un meci din etapa a şasea a campionatului Turciei.

Toşca a fost integralist la gazde.

Pentru Gazişehir Gaziantep a marcat Vural, în minutul 58, iar pentru Goztepe a înscris Emir, în minutul 82. În clasament, Gazişehir Gaziantep ocupă locul 3, cu 11 puncte, iar Goztepe este pe 15, cu 6 puncte. La oaspeţi, titular a fost Beto, fostul portar de la CFR Cluj. E a fost eliminat în minutul 50.

Afla mai multe despre: marius şumudică