!["FCSB este Steaua?". Alex Bourceanu a dat un exemplu în disputa care a împărţit fanii: "Vedeam sigla"](http://i0.1616.ro/media/541/2981/36189/21539465/1/alex-bourceanu-fcsb-steaua.jpg?width=535&height=537)
Alexandru Bourceanu (38 de ani) a fost invitat în episodul 4 al rubricii "Întrebaţi şi voi", de pe canalul Youtube al Orange Sport. La câţiva ani de la plecarea de la FCSB, fostul mijlocaş a răspuns întrebării care-i macină pe stelişti.
Alexandru Bourceanu (38 de ani) a fost invitat în episodul 4 al rubricii "Întrebaţi şi voi", de pe canalul Youtube al Orange Sport. La câţiva ani de la plecarea de la FCSB, fostul mijlocaş a răspuns întrebării care-i macină pe stelişti.
Meciul dintre Dinamo şi UTA Arad a fost plin de incidente între galeriile celor două echipe, incidente la care au luat parte şi fani de la CSA Steaua, ”înfrăţiţi” cu suporterii arădenilor.
Basarab Panduru a răspuns la una dintre cele mai controversate întrebări din fotbalul românesc, fiind pus să aleagă între FCSB şi CSA Steaua.