![CSM Constanţa şi-a aflat adversarele în grupele EHF European League](http://i0.1616.ro/media/541/2981/36257/21674382/1/minge-ehf-1.jpg?width=535&height=537)
Echipa de handbal masculin CSM Constanţa şi-a aflat adversarele în grupele EHF European League, ediţia 2024/2025, în urma tragerii la sorţi care a avut loc, vineri, la Viena.
Echipa de handbal masculin CSM Constanţa şi-a aflat adversarele în grupele EHF European League, ediţia 2024/2025, în urma tragerii la sorţi care a avut loc, vineri, la Viena.
Campioana CSM Bucureşti, vicecampioana Rapid Bucureşti şi Gloria Bistriţa şi-au aflat, joi, adversarele din cele două grupe ale Ligii Campionilor, sezonul 2024-2025, la tragerea la sorţi de la Viena.
Handbalistul Szasz Andras este noul jucător al vicecampioanei CSM Constanţa. El vine de la CSM Bucureşti.