![Marius Măldărăşanu ştie unde a suferit Hermannstadt în meciul cu ”U” Cluj: ”Acolo ne-au surprins”](http://i0.1616.ro/media/541/2981/36188/21676937/1/fc-universitatea-cluj-afc-hermannstadt-superliga-superbet-21-07-2024.jpg?width=535&height=537)
Marius Măldărăşanu a tras concluziile la finalul partidei dintre Hermannstadt - ”U” Cluj 3-1. În opinia tehnicianului echipei oaspete, sibienii au suferit pe flancul stâng, acolo unde ”studenţii” au făcut legea în prima repriză.
Marius Măldărăşanu a tras concluziile la finalul partidei dintre Hermannstadt - ”U” Cluj 3-1. În opinia tehnicianului echipei oaspete, sibienii au suferit pe flancul stâng, acolo unde ”studenţii” au făcut legea în prima repriză.
Dan Nistor a vorbit la capătul partidei din prima etapă din Superliga dintre FCSB şi U Cluj, încheiată cu scorul de 1-1.
Eugeniu Cebotaru (39 de ani) va face parte din staff-ul tehnic condus de Ioan Ovidiu Sabău în noul sezon, acesta urmând să ocupe poziţia de antrenor secund al Universtăţii Cluj. a anunţat, duminică, gruparea clujeană.