![VIDEO | Moment special la Paris! Nadia Comăneci s-a întâlnit cu Elon Musk. Ce i-a transmis miliardarul](http://i0.1616.ro/media/541/2981/36273/21682475/3/nadia-comaneci.jpg?width=535&height=537)
Nadia Comăneci a fost invitată la Muzeul Luvru din Paris, acolo unde a avut loc recepţia dată de Comitetul Internaţional Olimpic pentru toţi preşedinţii de stat.
Nadia Comăneci a fost invitată la Muzeul Luvru din Paris, acolo unde a avut loc recepţia dată de Comitetul Internaţional Olimpic pentru toţi preşedinţii de stat.
FRG a prezentat, alături de partenerii Lidl şi Renovatio, noile aparate pe care se antrenează sportivii. Acestea sunt identice cu cele de la Paris.
Nadia Comăneci (62 de ani) va fi o prezenţă cu totul speicală la Jocurile Olimpice de la Paris, mai ales după ce "Zeiţa" de la Montreal a donat unei expoziţii din Franţa un obiect drag sufletului ei.