!["E un golan, l-a împins puţin cu burta. E învăţat să fure de mic". Reacţia lui Emil Grădinescu după ce Cornel Cernea a bruscat un copil de mingi. Samuilă: "E inadmisibil'](http://i0.1616.ro/media/541/2981/36202/21574692/3/emil-gradinescu.jpg?width=535&height=537)
În minutul 90+8, antrenorul de portari al lui Sepsi, Cornel Cernea, a avut o reacţie necontrolată la adresa unui copil de mingi la partida cu CFR Cluj.
În minutul 90+8, antrenorul de portari al lui Sepsi, Cornel Cernea, a avut o reacţie necontrolată la adresa unui copil de mingi la partida cu CFR Cluj.
Universitatea Craiova a pierdut meciul cu CFR Cluj (0-1), la capătul unei partide în care ardelenii au ratat numeroase ocazii de a marca.
Mario Camora a avut un discurs dur după înfrângerea usturătoare suferită de CFR la Ovidiu, 1-5 contra Farului.