Danny Armstrong, scoţianul celor de la Dinamo a vorbit despre arbitrajul partidei cu Unirea Slobozia, meci în care s-a simţit "vânat" de către arbitrul Rareş Vidican.
Danny Armstrong, scoţianul celor de la Dinamo a vorbit despre arbitrajul partidei cu Unirea Slobozia, meci în care s-a simţit "vânat" de către arbitrul Rareş Vidican.
Primul scoţian din istoria lui Dinamo se simte ca acasă la Bucureşti. Lui Danny Armstrong, vremea ploioasă din Capitală îi aduce aminte de ţara natală.
Gigi Becali, patronul celor de la FCSB a urmărit partida dintre Universitatea Craiova şi Dinamo, unul dintre cele mai atractive dueluri din etapa a 11-a din Superliga.