Zeljko Kopic, antrenorul celor de la Dinamo, a comentat transferul lui Marius Ştefănescu de la FCSB.
Zeljko Kopic, antrenorul celor de la Dinamo, a comentat transferul lui Marius Ştefănescu de la FCSB.
Andrei Nicolescu, preşedintele celor de la Dinamo, a vorbit despre starea lui Stipe Perica, atacantul croat adus de club în a doua jumătate a sezonului trecut.
Antrenorul de la Dinamo, Zeljko Kopic, a transmis că începutul sezonului nu-l mulţumeşte, atunci când priveşte clasamentul Superligii. Croatul şi-ar mai dori transferuri, pentru a completa lotul.