adplus-dvertising
You are here:

Program complet Orange Sport 1, Orange Sport 2, Orange Sport 3 şi Orange Sport 4

Program complet Orange Sport 1, Orange Sport 2, Orange Sport 3 şi Orange Sport 4

Program TV

Comentarii

Program Orange Sport. Cu Orange Sport eşti mereu în joc. Ai patru canale TV dedicate celor mai tari competiţii din fotbal, rugby, baschet, handbal sau din sporturile cu motor.

Program Orange Sport 1, perioada 23-26 iunie

23 iunie

6:00 FOTBAL UEFA CHAMPIONS LEAGUE: LIVERPOOL - ATLETICO
8:00 FOTBAL SPANIA: EIBAR - GIRONA
10:30 MAGAZIN UEFA CHAMPIONS LEAGUE
11:30 LA LIGA TOP SCORER
12:00 FOTBAL UEFA CHAMPIONS LEAGUE: LIVERPOOL - ATLETICO
14:00 DIRECT WRC KENYA - ET 1
15:00 LA LIGA CHAMPION
16:00 FOTBAL BARAJ: CHINDIA - CHIAJNA
18:00 NBA: BOSTON - GOLDEN STATE
21:00 DIRECT SPORT REPORT (TALK SHOW)
22:00 SPORT 24 (STIRI)
22:15 HANDBAL LIGA CAMPIONILOR M
0:00 FOTBAL SPANIA: EIBAR - GIRONA
2:30 FOTBAL LIGA I: U CRAIOVA 1948 - CFR CLUJ
4:30 NBA ACTION
5:00 WRC KENYA

24 iunie

6:00 FOTBAL UEFA CHAMPIONS LEAGUE: LIVERPOOL - PORTO
8:00 FOTBAL SPANIA: GIRONA - TENERIFE
10:00 SPORT 24 (STIRI)
10:15 HANDBAL LIGA CAMPIONILOR M: VESZPREM - KIELCE
12:00 FOTBAL UEFA CHAMPIONS LEAGUE: LIVERPOOL - PORTO
14:00 FOTBAL LIGA I: U CRAIOVA 1948 - CFR CLUJ
16:00 WRC KENYA
17:00 LA LIGA TOP SCORER
17:30 NBA: BOSTON - GOLDEN STATE
20:30 DIRECT SPORT REPORT (TALK SHOW)
22:30 SPORT 24 (STIRI)
22:45 ZOOM SPORT
22:15 HANDBAL LIGA CAMPIONILOR F: ESBJERG - METZ
0:00 FOTBAL SPANIA: GIRONA - TENERIFE
2:00 FOTBAL LIGA I: CFR CLUJ - CLINCENI
4:00 WRC KENYA
5:00 LA LIGA BEST GOALS

25 iunie

6:00:00 WRC KENYA
7:00:00 FOTBAL UEFA CHAMPIONS LEAGUE: MILAN - LIVERPOOL
9:00:00 DIRECT WRC KENYA - ET 2
10:00:00 SPORT 24 (STIRI)
10:15:00 HANDBAL LIGA CAMPIONILOR M
12:00:00 WRC KENYA
13:00:00 FOTBAL UEFA CHAMPIONS LEAGUE: MILAN - LIVERPOOL
15:00:00 DIRECT WRC KENYA - ET 3
16:00:00 FOTBAL BARAJ: U CLUJ - DINAMO
18:00:00 NBA: GOLDEN STATE - BOSTON
21:00:00 DIRECT SPORT CENTER (TALK SHOW)
22:00:00 SPORT 24 (STIRI)
22:15:00 HANDBAL LIGA CAMPIONILOR F: GYOR - VIPERS
0:00:00 FOTBAL SPANIA: TENERIFE - GIRONA
2:00:00 FOTBAL LIGA I: CHINDIA - CFR CLUJ
4:00:00 WRC KENYA
5:00:00 WRC KENYA

26 iunie

6:00 FOTBAL UEFA CHAMPIONS LEAGUE: INTER - LIVERPOOL
8:00 WRC KENYA
9:00 DIRECT WRC KENYA (ETAPA 4)
10:15 HANDBAL LIGA CAMPIONILOR M
12:00 FOTBAL UEFA CHAMPIONS LEAGUE: iNTER - LIVERPOOL
14:00 DIRECT WRC KENYA - POWER STAGE
15:30 NBA ACTION
16:00 FOTBAL BARAJ: DINAMO - U CLUJ
18:00 NBA: BOSTON - GOLDEN STATE
21:00 DIRECT SPORT CENTER (TALK SHOW)
22:00 SPORT 24 (STIRI)
22:15 NBA: GOLDEN STATE - BOSTON
1:30 NBA ACTION
2:00 FOTBAL LIGA I: CFR CLUJ - MIOVENI
4:00 WRC KENYA
5:30 NBA ACTION

Program Orange Sport 2, perioada 23-26 iunie

23 iunie

6:00 FOTBAL LIGA 2: STEAUA - CHIAJNA
8:00 HANDBAL LIGA CAMPIONILOR F: KRIM - VIPERS
9:45 SPORT 24 (STIRI)
10:00 FOTBAL ITALIA: MILAN - UDINESE
12:00 FOTBAL LIGA I: CFR CLUJ - UTA
14:00 ERC AZORE
15:00 ERC AZORE
16:00 FOTBAL SPANIA: REAL MADRID - ALAVES
18:00 FOTBAL LIGA 2: STEAUA - CHIAJNA
20:00 HANDBAL LIGA CAMPIONILOR F: KRIM - VIPERS
21:45 SPORT 24 (STIRI)
22:00 FOTBAL ITALIA: MILAN - UDINESE
0:00 FOTBAL LIGA I: CFR CLUJ - UTA
2:00 ERC AZORE
3:00 ERC AZORE
4:00 FOTBAL SPANIA: REAL MADRID - ALAVES

24 iunie

6:00 FOTBAL LIGA 2: PETROLUL - STEAUA
8:00 HANDBAL LIGA CAMPIONILOR F: VIPERS - KRIM
9:45 SPORT 24 (STIRI)
10:00 FOTBAL ITALIA: NAPOLI - MILAN
12:00 FOTBAL LIGA I: GAZ METAN MEDIAS - CFR CLUJ
14:00 ERC CANARE
15:00 ERC CANARE
16:00 FOTBAL SPANIA: RAYO VALLECANO - REAL MADRID
18:00 FOTBAL LIGA 2: PETROLUL - STEAUA
20:00 HANDBAL LIGA CAMPIONILOR F: VIPERS - KRIM
21:45 SPORT 24 (STIRI)
22:00 FOTBAL ITALIA: NAPOLI - MILAN
0:00 FOTBAL LIGA I: GAZ METAN MEDIAS - CFR CLUJ
2:00 ERC CANARE
3:00 ERC CANARE
4:00 FOTBAL SPANIA: RAYO VALLECANO - REAL MADRID

25 iunie

6:00 FOTBAL LIGA 2: STEAUA - U CLUJ
8:00 HANDBAL LIGA CAMPIONILOR F: METZ - VIPERS
9:45 SPORT 24 (STIRI)
10:00 FOTBAL ITALIA: MILAN - EMPOLI
12:00 FOTBAL LIGA I: CFR CLUJ - HAPOEL
14:00 ERC POLONIA
15:00 ERC POLONIA
16:00 FOTBAL SPANIA: REAL MADRID - REAL SOCIEDAD
18:00 FOTBAL LIGA 2: STEAUA - U CLUJ
20:00 HANDBAL LIGA CAMPIONILOR F: METZ - VIPERS
21:45 SPORT 24 (STIRI)
22:00 FOTBAL ITALIA: MILAN - EMPOLI
0:00 FOTBAL LIGA I: CFR CLUJ - HAPOEL
2:00 ERC POLONIA
3:00 ERC POLONIA
4:00 FOTBAL SPANIA: REAL MADRID - REAL SOCIEDAD

26 iunie

6:00 FOTBAL LIGA 2: STEAUA - SLOBOZIA
8:00 HANDBAL LIGA CAMPIONILOR F: GYOR - VIPERS
9:45 SPORT 24 (STIRI)
10:00 FOTBAL ITALIA: CAGLIARI - MILAN
12:00 FOTBAL LIGA I: SEPSI SF GHEORGHE - CFR CLUJ
14:00 RALLYCROSS UNGARIA
15:30 ZOOM SPORT
16:00 FOTBAL SPANIA: MALLORCA - REAL MADRID
18:00 FOTBAL LIGA 2: STEAUA - SLOBOZIA
20:00 HANDBAL LIGA CAMPIONILOR F: GYOR - VIPERS
21:45 SPORT 24 (STIRI)
22:00 FOTBAL ITALIA: CAGLIARI - MILAN
0:00 FOTBAL LIGA I: SEPSI SF GHEORGHE - CFR CLUJ
2:00 RALLYCROSS UNGARIA
3:30 ZOOM SPORT
4:00 FOTBAL SPANIA: MALLORCA - REAL MADRID

Program Orange Sport 3, perioada 23-26 iunie

23 iunie

6:00 FOTBAL COPA DEL REY: ATHLETIC - VALENCIA
8:00 TELESHOPPING
9:00 FOTBAL CUPA GERMANIEI: BOCHUM - FREIBURG
11:00 PORSCHE SUPERCUP MONTE CARLO
11:30 TELESHOPPING
12:30 HANDBAL EUROPEAN LEAGUE F: SOLA - BAIA MARE
14:00 TELESHOPPING
15:00 FOTBAL LIGA I: FCSB - CHINDIA
17:00 TURNEUL CELOR 6 NATIUNI: ANGLIA - IRLANDA
19:00 WRC KENYA
20:00 NBA: BOSTON - GOLDEN STATE
23:00 FOTBAL COPA DEL REY: ATHLETIC - VALENCIA
1:00 FOTBAL LIGA I: FCSB - CHINDIA
3:00 WRC KENYA
4:00 FOTBAL CUPA GERMANIEI: BOCHUM - FREIBURG

24 iunie

6:00 FOTBAL COPA DEL REY: VALENCIA - ATHLETIC
8:00 TELESHOPPING
9:00 FOTBAL CUPA GERMANIEI: HAMBURG - FREIBURG
11:00 NBA ACTION
11:30 TELESHOPPING
12:30 HANDBAL EUROPEAN LEAGUE F: VIBORG - BAIA MARE
14:00 TELESHOPPING
15:00 FOTBAL LIGA I: MIOVENI - FCSB
17:00 TURNEUL CELOR 6 NATIUNI: TARA GALILOR - ITALIA
19:00 ZOOM SPORT (PREMIERA)
19:30 NBA ACTION
20:00 NBA: GOLDEN STATE - BOSTON
23:00 FOTBAL COPA DEL REY: VALENCIA - ATHLETIC
1:00 FOTBAL LIGA I: MIOVENI - FCSB
3:00 ZOOM SPORT
3:30 NBA ACTION
4:00 FOTBAL CUPA GERMANIEI: HAMBURG - FREIBURG

25 iunie

6:00 FOTBAL COPA DEL REY: REAL BETIS - RAYO VALLECANO
8:00 TELESHOPPING
9:00 FOTBAL CUPA GERMANIEI: LEIPZIG - UNION BERLIN
11:00 ZOOM SPORT
11:30 TELESHOPPING
12:30 HANDBAL EUROPEAN LEAGUE F: BAIA MARE - IKAST
14:00 TELESHOPPING
15:00 FOTBAL LIGA I: FCSB - FARUL CONSTANTA
17:00 TURNEUL CELOR 6 NATIUNI: IRLANDA - SCOTIA
19:00 WRC KENYA
20:00 NBA: BOSTON - GOLDEN STATE
23:00 FOTBAL COPA DEL REY: REAL BETIS - RAYO VALLECANO
1:00 FOTBAL LIGA I: FCSB - FARUL CONSTANTA
3:00 WRC KENYA
4:00 FOTBAL CUPA GERMANIEI: LEIPZIG - UNION BERLIN

26 iunie

6:00 FOTBAL COPA DEL REY: BETIS - VALENCIA
9:00 TELESHOPPING
9:45 FOTBAL CUPA GERMANIEI: UNION BERLIN - ST PAULI
12:30 TELESHOPPING
13:00 WRC KENYA
14:00 TELESHOPPING
15:00 FOTBAL LIGA I: FC ARGES - FCSB
17:00 TURNEUL CELOR 6 NATIUNI: FRANTA - ANGLIA
19:00 WRC KENYA
20:00 NBA: GOLDEN STATE - BOSTON
23:00 FOTBAL COPA DEL REY: BETIS - VALENCIA
2:00 WRC KENYA
3:00 FOTBAL CUPA GERMANIEI: UNION BERLIN - ST PAULI

Program Orange Sport 4, perioada 23-26 iunie

23 iunie

6:00 LA LIGA CHAMPION
7:00 FOTBAL UEFA YOUTH CHAMPIONS LEAGUE: DYNAMO KYIV - SPORTING
9:00 TELESHOPPING
10:00 FOTBAL UEFA CHAMPIONS LEAGUE: BAYERN MUNCHEN - BENFICA
12:00 MAGAZIN UEFA CHAMPIONS LEAGUE
12:30 TELESHOPPING
13:30 FORMULA 1 SPANIA
15:30 TELESHOPPING
15:45 FOTBAL CUPA ROMANIEI: FC ARGES - FC BOTOSANI
18:30 FOTBAL UEFA YOUTH CHAMPIONS LEAGUE: DYNAMO KYIV - SPORTING
20:30 FORMULA 1 SPANIA
22:30 HANDBAL LIGA CAMPIONILOR M: MOTOR - DINAMO
0:00 FOTBAL UEFA CHAMPIONS LEAGUE: BAYERN MUNCHEN - BENFICA
2:00 FOTBAL UEFA YOUTH CHAMPIONS LEAGUE: DYNAMO KYIV - SPORTING
4:00 FORMULA 1 SPANIA

24 iunie

6:00 WRC KENYA
7:00 FOTBAL UEFA YOUTH CHAMPIONS LEAGUE: ATLETICO - SALZBURG
9:00 TELESHOPPING
10:00 FOTBAL UEFA CHAMPIONS LEAGUE: DYNAMO KYIV - BAYERN MUNCHEN
12:00 MAGAZIN UEFA CHAMPIONS LEAGUE
12:30 TELESHOPPING
13:30 FORMULA 1 MONTE CARLO
16:30 TELESHOPPING
17:30 WRC KENYA
18:30 FOTBAL UEFA YOUTH CHAMPIONS LEAGUE: ATLETICO - SALZBURG
20:30 FORMULA 1 MONTE CARLO
23:30 ZOOM SPORT
0:00 FOTBAL UEFA CHAMPIONS LEAGUE: DYNAMO KYIV - BAYERN MUNCHEN
2:00 WRC KENYA
3:00 FORMULA 1 MONTE CARLO

25 iunie

6:00 MAGAZIN UEFA CHAMPIONS LEAGUE
7:00 FOTBAL UEFA YOUTH CHAMPIONS LEAGUE: JUVENTUS - BENFICA
9:00 TELESHOPPING
10:00 FOTBAL UEFA CHAMPIONS LEAGUE: BAYERN MUNCHEN - BARCELONA
12:00 MAGAZIN UEFA CHAMPIONS LEAGUE
12:30 TELESHOPPING
13:30 FORMULA 1 AZERBAIJAN
15:30 TELESHOPPING
16:30 FOTBAL CUPA ROMANIEI: FARUL CONSTANTA - SEPSI SF GHEORGHE
18:30 FOTBAL UEFA YOUTH CHAMPIONS LEAGUE: JUVENTUS - BENFICA
20:30 FORMULA 1 AZERBAIJAN
22:30 HANDBAL LIGA CAMPIONILOR M: BARCA - DINAMO
0:00 FOTBAL UEFA CHAMPIONS LEAGUE: BAYERN MUNCHEN - BARCELONA
2:00 FOTBAL UEFA YOUTH CHAMPIONS LEAGUE: JUVENTUS - BENFICA
4:00 FORMULA 1 AZERBAIJAN

26 iunie

6:00 WRC KENYA
7:00 FOTBAL UEFA YOUTH CHAMPIONS LEAGUE: SALZBURG - BENFICA
9:00 TELESHOPPING
10:00 FOTBAL UEFA CHAMPIONS LEAGUE: SALZBURG - BAYERN MUNCHEN
12:00 MAGAZIN UEFA CHAMPIONS LEAGUE
12:30 TELESHOPPING
13:30 FORMULA 1 CANADA
15:30 TELESHOPPING
15:45 FOTBAL CUPA ROMANIEI: FC HUNEDOARA - FCSB
18:30 FOTBAL UEFA YOUTH CHAMPIONS LEAGUE: SALZBURG - BENFICA
20:30 FORMULA 1 CANADA
22:30 HANDBAL LIGA CAMPIONILOR M: DINAMO - VESZPREM
0:00 FOTBAL UEFA CHAMPIONS LEAGUE: SALZBURG - BAYERN MUNCHEN
2:00 FOTBAL UEFA YOUTH CHAMPIONS LEAGUE: SALZBURG - BENFICA
4:00 FORMULA 1 CANADA

 

 

 

 

 

viewscnt
Articole similare