Jumătate din Arena Naţională a fost populată pentru FCSB - Dinamo, într-un meci din etapa a 19-a din Superliga.
Jumătate din Arena Naţională a fost populată pentru FCSB - Dinamo, într-un meci din etapa a 19-a din Superliga.
Rapid - FCSB, derby-ul etapei a 6-a din Superliga, se va disputa pe Arena Naţională.
Jandarmeria Capitalei anunţă că suporteri ai echipei Universitatea Craiova au decis în prima repriză să nu mai asiste la meci, astfel că au părăsit arena. Ei nu au fost evacuaţi din cauza afişării unui mesaj.