Andrei Nicolescu, preşedintele celor de la Dinamo, a avut un discurs virulent, după ce ”câinii” au bifat al treilea meci consecutiv fără victorie în play-off, 1-1, la Mioveni, cu FC Argeş.
Andrei Nicolescu, preşedintele celor de la Dinamo, a avut un discurs virulent, după ce ”câinii” au bifat al treilea meci consecutiv fără victorie în play-off, 1-1, la Mioveni, cu FC Argeş.
George Puşcaş a debutat la Dinamo în amicalul disputat de formaţia lui Zeljko Kopic împotriva divizionarei secunde, CS Dinamo.
Oltenii au început şi ei cu stângul play-off-ul, dar încă mai speră. Titlul este obsesie la Craiova.