MM Stoica a anunţat încă o despărţire de FCSB! „A plecat împrumut în Grecia cu opţiune de cumpărare”
După ce finanţatorul Gigi Becali a transmis că doi fotbalişti de la FCSB sunt vizaţi de o posibilă despărţire de club, preşedintele Mihai Stoica a confirmat o plecare de la echipa bucureşteană. Fotbalistul trecut prin grupele under şi care a făcut pasul la echipa mare a plecat în străinătate.