După remiza 0-0 cu Belgia de duminică seară, echipa Iranului a lăsat un mesaj în vestiarul stadionului SoFi pentru a le mulţumi celor din Los Angeles pentru ospitalitate, înainte de deplasarea la Seattle, unde va disputa vineri al treilea meci din grupă de la Cupa Mondială împotriva Egiptului.