Dănuţ Lupu vorbeşte despre situaţia dezastruoasă în care a ajuns unul dintre cele mai mari cluburi din România, Dinamo. Fostul mare mijlocaş susţine că, de două luni, jucătorii se antrenează doar pe teren sintetic.
Dănuţ Lupu vorbeşte despre situaţia dezastruoasă în care a ajuns unul dintre cele mai mari cluburi din România, Dinamo. Fostul mare mijlocaş susţine că, de două luni, jucătorii se antrenează doar pe teren sintetic.
Dănuţ Lupu s-a infectat cu noul coronavirus şi se află internat la Spitalul Colentina. Fostul mare mijlocaş român se află într-o stare gravă şi a fost trimis la terapie intensivă.
Dănuţ Lupu a susţinut că finanţatorul Ionuţ Negoiţă investeşte din ce în ce mai puţin la Dinamo, într-o perioadă neagră pentru clubul din "Ştefan cel Mare", în care riscă să rateze din nou play-off-ul