Politehnica Iaşi a retrogradat deja în Liga 2 şi în ultimul meci din campionat nu mai are miză.
Politehnica Iaşi a retrogradat deja în Liga 2 şi în ultimul meci din campionat nu mai are miză.
UTA Arad - Poli Iaşi s-a terminat 1-2.
Formaţia ASU Politehnica Timişoara a învins, vineri, pe teren propriu, cu scorul de 2-1, echipa Dunărea Călăraşi, într-un meci din etapa a şasea a play-off-ului Ligii a 2-a, în care a înscris la ultima fază de joc.