FC Argeş a obţinut o calificare cu emoţii în şaiprezecimile Cupei României, după ce s-a impus pe terenul echipei de Liga a 3-a, CSO Filiaşi.
FC Argeş a obţinut o calificare cu emoţii în şaiprezecimile Cupei României, după ce s-a impus pe terenul echipei de Liga a 3-a, CSO Filiaşi.
Au ieşit scântei, în seara aceasta, pe Stadionul Dan Păltinişanu, acolo unde Craiova a trecut de Poli Timişoara cu 2-0.
În martie anul viitor, Federaţia Română de Fotbal se pregăteşte din nou de alegeri! Răzvan Burleanu şi-a anunţat colaboratorii că va candida pentru un nou mandat, acesta având de luptat împotriva membrilor "Generaţiei de Aur", care încă nu şi-au desemnat candidaţii pentru funcţia de preşedinte.