”Antrenorul Becali a învăţat meserie!”. Verdictul lui Mitică Dragomir după victoria la scor a FCSB-ului din partida cu Mioveni

FCSB a învins, luni seară, cu scorul de 5-1, echipa CS Mioveni, în ultimul meci al etapei a 19-a din Superligă.

Pentru FCSB au marcat Edjouma (31), Şut (45 şi 77), Coman (58) şi Radalavescu (87).

Golul echipei CS Mioveni a fost marcat de Antal (74).

Meciul a început cu 10 minute întârziere, deoarece jucătorii de la CS Mioveni au protestat faţă de neplata salariilor.

Dumitru Dragomir a vorbit despre ultima prestaţie a FCSB-ului. Fostul şef de la LPF consideră că omul de afaceri a efectuat schimbările în meciul cu Mioveni.

De asemenea, Mitică Dragomir a făcut şi o remarcă amuzantă spunând că Gigi Becali este antrenor şi a învăţat meserie.

”Antrenorul Becali a învăţat meserie!”

”Am văzut o chestie din asta la Craiova şi nu a dat rezultate. Poate dă la el. Antrenorul Becali a învăţat meserie, nu aţi văzut ce schimbări a făcut în minutul 22? A băgat pe ăla, imediat a dat gol”, a spus Dumitru Dragomir, la PRO Arena.

Afla mai multe despre: fcsb-dumitru dragomir-superligă