Pe telekomsport.ro ai cele mai noi detalii din Liga naţională de handbal feminin, rezultatele etapei şi clasamentul la zi!
Clasamentul la zi în Liga Naţională de handbal masculin
- Aplicaţia Orange Sport este gratuită şi poate fi descărcată din Google Play şi App Store.
Rezultatele Ligii Naţionale de handbal masculin
- Vrei să vezi cele mai tari competiții sportive, oriunde ai fi? Ia-ți oferta Orange Love pentru fibră și TV.
Etapa XVI
HC Dunărea Brăila - CSM Unirea Slobozia
CSU Danubius Galaţi - CSM Roman
HCM Râmnicu Vâlcea - CSM Bistriţa
„U” Alexandrion Cluj - Corona Braşov
HC Zalău - Rapid USL Bucureşti
CSM Bucureşti - CS Măgura Cisnădie
CSM Slatina - SCM Craiova
Etapa XV
CSM Roman - CSM Bucureşti 25 - 29
CSM Bistriţa - HC Dunărea Brăila 23-23
CSM Unirea Slobozia - CSU Danubius Galaţi 22-21
Corona Braşov - CSM Slatina 27-30
Rapid USL Bucureşti - „U” Alexandrion Cluj 28-27
CS Măgura Cisnădie - HC Zalău - 7 feb 2018, ora 18:00
SCM Craiova - HCM Râmnicu Vâlcea - 8 feb 2018, ora 17:30
Etapa XIV
CSM Bucureşti - CSM Unirea Slobozia 35-13
„U” Alexandrion Cluj - CS Măgura Cisnădie 23 - 28
HC Dunărea Brăila - CSU Danubius Galaţi 20 - 19
HCM Râmnicu Vâlcea - Corona Braşov 30 - 25
CSM Bistriţa - SCM Craiova 28-28
HC Zalău - CSM Roman 25-18
Etapa XIII
SCM Craiova – Dunărea Brăila 22-16
CSM Bistriţa – Corona Braşov 27-28
HCM Rm. Vâlcea – Rapid Bucureşti 31-21
CSM Slatina – Măgura Cisnădie 21-23
“U” Cluj – CSM Roman 25-30
HC Zalău – Unirea Slobozia 27-17
CSM Bucureşti – Danubius Galaţi 26-12
Etapa XII
Dunărea Brăila – CSM Bucureşti 17-28
Unirea Slobozia – “U” Cluj 24-27
Danubius Galaţi – HC Zalău 18-23
CSM Roman – CSM Slatina 27-30
Măgura Cisnădie – HCM Rm. Vâlcea 18-21
Rapid Bucureşti – CSM Bistriţa 22-29
Corona Braşov – SCM Craiova 18-29
Etapa XI
Corona Braşov – Dunărea Brăila 31-33
SCM Craiova – Rapid Bucureşti 29-24
CSM Bistriţa – Măgura Cisnădie 26-29
HCM Rm. Vâlcea – CSM Roman 22-19
CSM Slatina – Unirea Slobozia 19-24
“U” Cluj – Danubius Galaţi 32-26
HC Zalău – CSM Bucureşti 24-30
Etapa X
CSM Bucureşti – “U” Cluj 34-28
Danubius Galaţi – CSM Slatina 20-17
Unirea Slobozia – HCM Rm. Vâlcea 22-26
CSM Roman – CSM Bistriţa 21-27
Măgura Cisnădie – SCM Craiova 24-24
Dunărea Brăila – HC Zalău 18-25
Rapid Bucureşti – Corona Braşov 27-39
Etapa IX
Rapid Bucureşti – Dunărea Brăila 25-26
Corona Braşov – Măgura Cisnădie 24-25
SCM Craiova – CSM Roman 22-25
CSM Bistriţa – Unirea Slobozia 28-22
HCM Rm. Vâlcea – Danubius Galaţi 26-17
CSM Slatina – CSM Bucureşti 20-26
Etapa VIII
HC Zalău – CSM Slatina 31-24
Dunărea Brăila – “U” Cluj 26-22
CSM Bucureşti – HCM Rm. Vâlcea 27-24
Danubius Galaţi – CSM Bistriţa 23-25
Unirea Slobozia – SCM Craiova 21-21
CSM Roman – Corona Braşov 23-22
Măgura Cisnădie – Rapid Bucureşti 31-23
Etapa VII
Măgura Cisnădie – Dunărea Brăila 21-14
Rapid Bucureşti – CSM Roman 30-29
Corona Braşov – Unirea Slobozia 30-21
SCM Craiova – Danubius Galaţi 28-15
CSM Bistriţa – CSM Bucureşti 27-46
CSM Slatina – “U” Cluj 22-22
HCM Rm. Vâlcea – HC Zalău 30-26
Etapa VI
Dunărea Brăila – CSM Slatina 20-20
“U” Cluj – HCM Rm. Vâlcea 27-32
HC Zalău – CSM Bistriţa 32-29
CSM Bucureşti – SCM Craiova 35-23
Danubius Galaţi – Corona Braşov 22-19
Unirea Slobozia – Rapid Bucureşti 31-22
CSM Roman – Măgura Cisnădie 32-33
Etapa V
CSM Roman – Dunărea Brăila 24-27
Măgura Cisnădie – Unirea Slobozia 33-19
Rapid Bucureşti – Danubius Galaţi 24-20
Corona Braşov – CSM Bucureşti 22-33
CSM Bistriţa – “U” Cluj 29-23
HCM Rm. Vâlcea – CSM Slatina 27-22
SCM Craiova – HC Zalău 31-24
Etapa IV
Dunărea Brăila – HCM Rm. Vâlcea 16-25
HC Zalău – Corona Braşov 16-20
CSM Slatina – CSM Bistriţa 27-28
“U” Cluj – SCM Craiova 19-28
CSM Bucureşti – Rapid Bucureşti 31-18
Danubius Galaţi – Măgura Cisnădie 21-20
Unirea Slobozia – CSM Roman 23-26
Etapa III
Unirea Slobozia – Dunărea Brăila 18-26
CSM Roman – Danubius Galaţi 25-17
Rapid Bucureşti – HC Zalău 25-27
Măgura Cisnădie – CSM Bucureşti 18-27
Corona Braşov – “U” Cluj 30-23
SCM Craiova – CSM Slatina 34-23
CSM Bistriţa – HCM Rm. Vâlcea 20-23
Etapa II
Dunărea Brăila – CSM Bistriţa 30-31
HCM Rm. Vâlcea – SCM Craiova 24-28
CSM Slatina – Corona Braşov 22-25
“U” Cluj – Rapid Bucureşti 37-29
CSM Bucureşti – CSM Roman 32-19
Danubius Galaţi – Unirea Slobozia 20-21
Etapa I
Danubius Galaţi – Dunărea Brăila 15-14
CSM Roman – HC Zalău 26-23
Unirea Slobozia – CSM Bucureşti 29-37
Măgura Cisnădie – “U” Cluj 28-24
Rapid Bucureşti – CSM Slatina 28-25
Corona Braşov – HCM Rm. Vâlcea 23-22
SCM Craiova – CSM Bistriţa 25-19
Afla mai multe despre: handbal feminin, liga florilor, liga naţională de handbal feminin,