Claudiu Vaişcovici a rememorat unul dintre cele mai dificile momente trăite în viaţa sa, când a fost la un pas de o tragedie.
În perioada în care antrena, fostului atacant i s-a făcut rău la marginea terenului, la Constanţa, iar după ce a fost urcat în ambulanţă a simţit că îşi pierde cunoştinţa.
"Am făcut 1-1 la Farul, prin minutul 70, am căzut lat, acolo a fost cea mai dură... M-au urcat în salvare, inima îmi bătea foarte tare, mi-au luat tensiunea, iar la un moment dat am văzut că se îngustează privirea, cum vezi într-un tunel. Se îngustează totul şi vezi luminiţa de la capăt din ce în ce mai mică" , a spus Claudiu Vaişcovici pentru Orange Sport.
- Aplicaţia Orange Sport este gratuită şi poate fi descărcată din Google Play şi App Store.
- Vrei să vezi cele mai tari competiții sportive, oriunde ai fi? Ia-ți oferta Orange Love pentru fibră și TV.
Afla mai multe despre: dinamo







