You are here:

Dinamo a anunţat un nou transfer. Tânărul Ştefan Opriş a semnat pe trei sezoane

Dinamo a anunţat un nou transfer. Tânărul Ştefan Opriş a semnat pe trei sezoane

Dinamo București

Comentarii

Tânărul jucător Ştefan Opriş va juca la Dinamo, el alăturându-se echipei în cantonamentul din Kielce.

Fundaşul dreapta a evoluat în sezonul trecut la Poli Iaşi, formaţie pentru care a bifat un număr de 26 de meciuri la nivelul ligii secunde, perioadă în care a oferit un total de 3 pase decisive.

În vârstă de 19 ani, Ştefan a semnat un contract valabil pe o perioadă de trei ani, până la 30.06.2029 cu opţiune de prelungire din partea clubului pe încă două sezoane competiţionale, până la 30.06.2031.

Afla mai multe despre: dinamo 

viewscnt
Articole similare