Egal pentru echipa lui Olăroiu, Jiangsu Suning, în ultimul meci din China! Pe ce loc se află în clasament antrenorul român

Jiangsu Suning, echipă antrenată de Cosmin Olăroiu, a terminat la egalitate, scor 1-1 (0-1), meciul disputat, marţi, în deplasare, cu Dalian Pro, în etapa a X-a a Grupei A a campionatului chinez de fotbal.

Rondon a deshis scorul pentru formaţia antrenată de Rafael Benitez, în minutul 23, iar oaspeţii au egalat prin Miranda, în minutul 81.

Jiangsu Suning ocupă locul 2 în clasamentul Grupei A, cu 18 puncte, la patru puncte de liderul Guangzhou Evergrande, care nu a evoluat în această etapă.

Dalian Pro se află pe locul 6, cu zece puncte.

Afla mai multe despre: cosmin olaroiu