EXCLUSIV | "E bună". Gluma lui Coman, comentată de Mihai Stoica: "Dacă Gigi nu se supără şi permite, care e problema?"

În direct la Orange Sport, Mihai Stoica (57 de ani) a comentat gluma făcută de Florinel Coman (24 de ani), atacantul care a adus victoria la ultimul meci al anului 2022 pentru FCSB. Poreclit "Mbappe de România", Coman a spus că dacă adevăratul Mbappe ar fi la FCSB ar fi schimbat în minutul 20.

Florinel Coman a creat un subiect de discuţie prin declaraţia sa, gluma în legătură cu Kylian Mbappe, care ar fi fost schimbat de Gigi Becali după 20 de minute într-un meci prost, dacă francezul juca la FCSB. Mihai Stoica a spus că gluma lui Coman "e o glumă bună".

La finalul meciului FCSB - FC Botoşani 1-0, decis de golul lui Florinel Coman, starul decăzut de la FCSB a făcut o glumă amară. Poreclit "Mbappe de România", Florinel Coman a spus că dacă adevăratul Mbappe ar fi fost la FCSB şi ar fi făcut un meci prost ar fi fost schimbat în minutul 20.

Mihai Stoica a spus că gluma lui Coman a fost bună şi că nu vede nicio problemă în ea dacă Gigi Becali nu se supără: "Doar că a uitat să spună că Mbappe n-a fost schimbat, dar au fost schimbaţi alţi doi colegi de-ai lui. A zâmbit, are voie să vorbească. Dacă Gigi nu se supără şi permite chestiile astea, care ar fi problema? E o glumă şi e o glumă bună", a spus Mihai Stoica, la Orange Sport.