Inter Milano a pierdut, miercuri seara, meciul cu norvegienii de la Bodo/Glimt, 1-3, în prima manşă a play-off-ului din UEFA Champions League.
Inter Milano a pierdut, miercuri seara, meciul cu norvegienii de la Bodo/Glimt, 1-3, în prima manşă a play-off-ului din UEFA Champions League.
Situaţia tensionată de la FCSB a fost analizată fără menajamente de Marius Şumudică, care a tras un semnal de alarmă în privinţa şanselor la play-off ale roş-albaştrilor.
Mihai Stoica, preşedintele CA al FCSB; a comentat ”eseul” lui Florentin Petre, pe care ”Piticul” l-a publicat pe contul oficial de Facebook, după criticile primite ca urmare a gestului făcut la finalul partidei Dinamo - Unirea Slobozia 1-0.