Louis Munteanu a avut declaraţii acide, cu trimitere la conducerea clubului, după meciul cu Metaloglobus (2-2), iar Nelu Varga s-a enervat şi i-a dat replica!
Louis Munteanu a avut declaraţii acide, cu trimitere la conducerea clubului, după meciul cu Metaloglobus (2-2), iar Nelu Varga s-a enervat şi i-a dat replica!
Preşedintele Consiliului de Administraţie de la FCSB, Mihai Stoica, a tras câteva concluzii după înfrângerea din Cupa României cu UTA. Conducătorul nu şi-a ascuns nemulţumirea în privinţa anumitor fotbalişti, a recunoscut că vor exista plecări, dar şi că vor exista câteva retrogradări la echipa secundă.
Derby-ul FCSB - Dinamo este mai mult decât un meci al orgoliilor. ”Roş-albaştrii” mai au de recuperat doar două puncte până la play-off. ”Câinii” speră la un nou titlu după 19 ani.