Valentin Stan, antrenorul şi preşedintele celor de la Metalul Buzău, a avut un discurs manifest, după ce echipa sa a părăsit Cupa României, ca urmare a eşecului cu Dinamo, din sferturile competiţiei.
Valentin Stan, antrenorul şi preşedintele celor de la Metalul Buzău, a avut un discurs manifest, după ce echipa sa a părăsit Cupa României, ca urmare a eşecului cu Dinamo, din sferturile competiţiei.
Andrei Nicolescu a comentat borna atinsă de antrenorul celor de la Dinamo, Zeljko Kopic, tehnician care a bifat la meciul cu FC Argeş partida cu numărul 100 în Superliga.
Lupta pentru play-off în Superliga României se încinge. Gigi Becali respinge speculaţiile şi susţine că Dinamo ar prefera FCSB în locul celor de la FC Argeş.