Dinamovistul Costel Orac a vorbit despre fotbalistul aflat în prim-plan sub comanda lui Zeljko Kopic în acest sezon. Căpitanul echipei a fost lăudat atât pentru deciziile luate, cât şi pentru prestaţiile din teren.
Dinamovistul Costel Orac a vorbit despre fotbalistul aflat în prim-plan sub comanda lui Zeljko Kopic în acest sezon. Căpitanul echipei a fost lăudat atât pentru deciziile luate, cât şi pentru prestaţiile din teren.
Florentin Petre, fost căpitan la Dinamo şi "secund" al lui Zeljko Kopic în prezent, a reacţionat după ce Mihai Stoica şi Andrei Nicolescu l-au arătat cu degetul.
Ilie Lemnaru, preşedintele Unirea Slobozia, s-a declarat revoltat de arbitraj după înfrângerea cu Dinamo, scor 0-1.