Cristi Chivu (43 de ani) s-a întors în România după ce s-a despărţit de Inter Primavera şi a fost prezent la partida dintre Rapid şi CFR din Giuleşti.
Cristi Chivu (43 de ani) s-a întors în România după ce s-a despărţit de Inter Primavera şi a fost prezent la partida dintre Rapid şi CFR din Giuleşti.
Rapid Bucureşti e gata să pluseze la licitaţia pentru jucătorul pe care îl are pe lista de transferuri. Cel puţin alte două cluburi au pus ochii, la rândul lor, pe jucătorul dorit de echipa din Giuleşti, iar preţul nu va fi unul mic.
Fostul arbitru FIFA şi, totodată, fostul patron al clubului FC Vaslui, Adrian Porumboiu, a analizat faza controversată din finalul meciului UTA - Rapid.