Ghinion teribil pentru Laurenţiu Reghecampf! Al Wahda a primit gol în minutul 90+1 de la echipa aflată pe ultimul loc în Emirate

Formaţia Al Wahda, antrenată de Laurenţiu Reghecampf, a remizat, duminică, în deplasare, scor 1-1, cu echipa Al Dhafra, într-un meci din etapa a XIV-a a campionatului Emiratelor Arabe Unite.

Al Wahda a deschis scorul prin Batna, din penalti, în minutul 25, dar formaţia antrenată de Reghecampf n-a reuşit să ia toate cele trei puncte. În minutul 90+1, Al Dhafra a egalat prin El Adoua.

Echipa lui Reghecampf ocupă locul doi în clasament, cu 30 de puncte, iar Al Dhafra este pe ultima poziţie, cu nouă puncte. Lider este Al Ain, cu 32 de puncte.

Afla mai multe despre: reghecampfal wahdaal dhafra,