Miracolul Rashford! Atacantul lui United şi-a continuat debuturile incredibile cu gol şi în Liga Campionilorgalerie foto

Marcus Rashford rămâne de neoprit la meciurile de debut! Atacantul lui Manchester United a reuşit o performanţă absolut senzaţională şi a punctat la primul său joc în grupele Ligii Campionilor

Manchester United a câştigat cu 3-0 meciul cu Basel, dar vedeta serii din Liga Campionilor a fost Marcus Rashford. Vârful de 19 ani al ”diavolilor” a intrat pe teren în minutul 77 şi a avut nevoie de doar şapte minute pentru a-şi trece numele pe lista marcatorilor şi a bifa un record incredibil.

Rashofrd a reuşit să marcheze la fiecare debut al carierei, indiferent că e vorba de goluri în Premier League, în derby-ul cu City, în Europa League, în tricoul Angliei, la Campionatul Under 21, în Cupa Angliei şi, mai nou, în grupele Ligii Campionilor.

Afla mai multe despre: manchester unitedmarcus rashforddebutgol,