Olimpiu Moruţan: ”Vă daţi seama că vreau să fiu titular, dar...”

FCSB a învins, duminică, în deplasare, cu scorul de 3-1, echipa Hermannstadt, într-un meci din etapa a zecea a Ligii I, în care a revenit de la 0-1.

La finalul partidei, Olimpiu Moruţan, poate cel mai bun fotbalist al FCSB-ului în partida cu Hermannstadt a declarat la microfonul Telekom Sport:

”Mă bucur că am dat două pase de gol. Sunt prieten cu Gnohere. I-am zis la pauză că el va marca şi mă bucur că a făcut-o. Toţi au jucat bine, nu doar eu.

Sunt fericit că domnul Becali mă apreciază. Vă daţi seama că vreau să fiu titular, dar şi atunci când intru în repriza a doua trebuie să dau totul pentru această echipă

Nicio echipă nu e slabă, toate îţi pot pune probleme” a explicat fostul fotbalist de la FC Botoşani.

Afla mai multe despre: olimpiu moruţanfcsb