Probleme pentru Farul! Nocturna a picat în duelul cu Poli Iaşi! Gică Hagi a avut mari emoţii

Farul Constanța

Gică Hagi şi „marinarii” săi au avut mari emoţii în duelul cu Poli Iaşi, dar nu pe plan sportiv.

Nocturna a picat în Farul - Poli Iaşi! Emoţii pentru Gică Hagi

Meciul dintre echipele Farul Constanţa şi Poli Iaşi, disputat la Ovidiu, a fost întrerupt în minutul 38 din cauza unei pene de curent care a afectat arena de fotbal.

În minutul 38 al partidei de la Ovidiu, la scorul de 1-0 pentru Farul Constanţa, nocturna stadionului din Ovidiu s-a stins din cauza unei pene de curent. Arbitrul Horia Mladinovici a trimis ambele formaţii la vestiare.

După nouă minute, echipele au revenit şi jocul s-a reluat, potrivit Digi Sport convenindu-se să se folosească până la finalul partidei generatorul care există la stadion.

Afla mai multe despre: farulpoli iasisuperliga