Revenire cu noroc pentru Daniel Boloca. A înscris un gol important pentru Frosinone

Fotbalistul echipei Frosinone, Daniel Boloca, a înscris un gol în meciul terminat la egalitate, sâmbătă, în deplasare, scor 1-1, cu formaţia Palermo, în etapa a 25-a a ligii secunde din Italia.

Revenire cu noroc pentru Daniel Boloca. A înscris un gol pentru Frosinone

Palermo a deschis scorul în minutul 37, prin Verre, însă Boloca a egalat în minutul 75.

Jucătorul român a evoluat pe toată durata partidei şi a marcat un gol important pentru echipa da. Este primul meci din acest an al lui Boloca la Frosinone, după o accidentare care l-a ţinut departe de gazon o bună perioadă.

La Palermo, Ionuţ Nedelcearu a jucat până în minutul 61.

Frosinone este lider în clasament, cu 55 de puncte, în timp ce Palermo este pe 9, cu 35 de puncte.

Afla mai multe despre: daniel boloca