Sebastian Colţescu a întrerupt meciul CFR Cluj - Rapid! Ce s-a întâmplat în sectorul galeriei | VIDEO

CFR Cluj

Sebastian Colţescu a condus de la centru meciul CFR Cluj - Rapid, din etapa 25 a Superligii, însă a fost nevoit să intervină încă din primele minute, când a întrerupt meciul.

CFR Cluj întâlneşte Rapid, sâmbătă, de la 21:15, în direct pe Orange Sport 1 şi Orangesport.ro. Ambele echipe au 42 de puncte, iar în cazul unei victorii se pot desprinde pe locul secund de adversara din această seară.

Giuleştenii au preluat rapid conducerea partidei, după ce Djokovic a deschis scorul încă din minutul 9, atunci când mingea a ajuns norocos la el.

Totuşi, cu câteva momente înainte de gol, Sebastian Colţescu n-a permis ca jocul să continue.

În minutul 6, în galeria lui CFR Cluj au fost aprins torţe, iar arbitrul a întrerupt meciul.

Nu s-a jucat timp de două minute, perioadă în care crainicul arenei a făcut mai multe anunţuri pentru fanii gazdelor.

În cele din urmă, partida a fost reluată.

Afla mai multe despre: cfr cluj rapidtorte cfr cluj rapid