Dinamo a rezolvat primul transfer al iernii şi vizează alte trei mutări pentru a întări posturile considerate deficitare în lot.
Dinamo a rezolvat primul transfer al iernii şi vizează alte trei mutări pentru a întări posturile considerate deficitare în lot.
Alexandru Musi (21 de ani), tânărul fotbalist transferat de Dinamo de la FCSB a avut mai multe oferte din partea unor echipe din străinătate.
Andrei Nicolescu, preşedintele celor de la Dinamo, a criticat prestaţia lui Stipe Perica din partida cu FC Botoşani, încheiată la egalitate, scor 1-1.