Campioana CSM Bucureşti a obţinut o victorie clară duminică, pe teren propriu, învingând formaţia HC Podravka cu scorul de 34-24 (16-10), în etapa a IV-a din Grupa B a Ligii Campionilor.
Campioana CSM Bucureşti a obţinut o victorie clară duminică, pe teren propriu, învingând formaţia HC Podravka cu scorul de 34-24 (16-10), în etapa a IV-a din Grupa B a Ligii Campionilor.
CSM Bucureşti a fost învinsă duminică, în deplasare, de formaţia daneză Ikast Handbold, scor 28-27 (17-12), în primul meci din grupa B a Ligii Campionilor. Golul victoriei a fost marcat în ultima secundă de Emilie Arntzen, fosta jucătoare a CSM.
Campioana CSM Bucureşti a câştigat, duminică, Cupa Dunărea, după ce a obţinut a treia victorie la turneul amical, cu Dunărea Brăila, scor 31-28 (16-14).