Finanţatorul FCSB, Gigi Becali, a asistat, miercuri, la meciul din returul semifinalelor Cupei României, dintre FCSB şi Dinamo. Omul de afaceri a fost surprins pe stadion, alături de ginerele său, pentru a urmări deby-ul de pe Arena Naţională.
Finanţatorul FCSB, Gigi Becali, a asistat, miercuri, la meciul din returul semifinalelor Cupei României, dintre FCSB şi Dinamo. Omul de afaceri a fost surprins pe stadion, alături de ginerele său, pentru a urmări deby-ul de pe Arena Naţională.
În a doua semifinală din Cupa României, FCSB a învins-o pe Dinamo, scor 3-0 şi este la un pas de calificarea în finală, acolo unde cel mai probabil va juca împotriva lui Sepsi.
Semifinala dintre Dinamo şi FCSB, din Cupa României, stă în continuare sub semnul întrebării, a explicat secretarul general al Ligii Profesioniste de Fotbal, Justin Ştefan.