Antrenorul Astrei, Ionuţ Badea, poate pleca de la fosta campioană a României în sub o lună de când a fost instalat în funcţie. Tehnicianul şi-a anunţat decizia după finala Cupei României.
Antrenorul Astrei, Ionuţ Badea, poate pleca de la fosta campioană a României în sub o lună de când a fost instalat în funcţie. Tehnicianul şi-a anunţat decizia după finala Cupei României.
Fanii români se întorc pe stadioane după un an si două luni, dar trebuie să respecte nişte reguli mai dificile.
Dinamo a primit vizita Astrei în returul semifinalelor Cupei României,. Giurgiuvenii s-au calificat la penalty-uri, după ce au pierdut cu 1-0 returul, acelaşi scor cu care câştigaseră turul.