Poli Iaşi a făcut gluma zilei în fotbalul românesc. Formaţia din Copou l-a "prezentat" pe Leo Messi (33 de ani) la celebra buturugă. Argentinianul vrea să plece de la FC Barcelona şi viitorul său este incert în momentul de faţă.
Poli Iaşi a făcut gluma zilei în fotbalul românesc. Formaţia din Copou l-a "prezentat" pe Leo Messi (33 de ani) la celebra buturugă. Argentinianul vrea să plece de la FC Barcelona şi viitorul său este incert în momentul de faţă.
Daniel Pancu a început oficial munca la Iaşi, iar la primul antrenament, a susţinut un discurs impresionat în faţa elevilor săi.
Poli Iaşi a scăpat de retrogradare, dar nu va mai fi antrenată de Mircea Rednic şi în sezonul 2020-2021. Contractul celor două părţi a expirat la finalul acestui campionat şi nu a mai fost prelungit.