Marian Iancu a criticat situaţia de la Rapid şi rezultatele slabe ale echipei sub conducerea lui Dan Şucu.
Marian Iancu a criticat situaţia de la Rapid şi rezultatele slabe ale echipei sub conducerea lui Dan Şucu.
Au mai rămas doar trei etape până la finalul sezonului regulat din Superliga României. Se dau luptele finale pentru calificarea în faza play-off-ului, asta pentru că locurile 4, 5 şi 6 rămân în continuare puse sub semnul întrebării.
Fostul patron de la Poli Timişoara, Marian Iancu, consideră că Rapid, echipa sa de suflet, nu va câştiga titlul în România nici în acest sezon. El şi-a spus părerea despre candidatele la campionat.