Căpitanul naţionalei Iranului, Mehdi Taremi, a lansat acuzaţii dure la adresa FIFA şi a sugerat că reprezentativa sa are impresia că organizatorii Cupei Mondiale şi-ar dori eliminarea echipei din competiţie.
Căpitanul naţionalei Iranului, Mehdi Taremi, a lansat acuzaţii dure la adresa FIFA şi a sugerat că reprezentativa sa are impresia că organizatorii Cupei Mondiale şi-ar dori eliminarea echipei din competiţie.