Cristi Borcea laudă conducerea lui Dinamo pentru schimbul cu FCSB şi susţine că roş-albii au făcut o afacere excelentă în transferul lui Musi.
Cristi Borcea laudă conducerea lui Dinamo pentru schimbul cu FCSB şi susţine că roş-albii au făcut o afacere excelentă în transferul lui Musi.
Dinamo vrea să o bată pe FCSB cu un jucător transferat chiar de la marea rivală. Alexandru Musi se felicită că a ales să îmbrace tricoul alb-roşu.
Alex Musi a vorbit sincer despre transferul la Dinamo şi a spus că avea mare nevoie de o schimbare, iar mutarea îi oferă şansa să joace mai mult şi să progreseze.