Antrenorul lui Poli Iaşi, Daniel Pancu, se bucură pentru victoria din Cupa României în faţa lui CFR Cluj, în condiţiile în care există restanţe financiare la echipă.
Antrenorul lui Poli Iaşi, Daniel Pancu, se bucură pentru victoria din Cupa României în faţa lui CFR Cluj, în condiţiile în care există restanţe financiare la echipă.
Preşedintele Viitorului, Gică Popescu, a oferit o primă reacţie, după ce fosta campioană a câştigat la masa verde cu Poli Iaşi.
Partida dintre Astra şi Poli Iaşi s-a terminat cu victoria giurgiuvenilor, scor 4-0. Toate golurile au fost înscrise în a doua repriză. Sebastian Colţescu a eliminat doi jucători de pe teren, câte unul din fiecare echipă.