Mihai Stoica, preşedintele Consiliului de Administraţie al FCSB, i-a răspuns acid lui Mircea Rednic, antrenorul celor de la UTA Arad, care s-a plâns de penalty-ul primit de campioana României, din care s-a marcat golul victoriei.
Mihai Stoica, preşedintele Consiliului de Administraţie al FCSB, i-a răspuns acid lui Mircea Rednic, antrenorul celor de la UTA Arad, care s-a plâns de penalty-ul primit de campioana României, din care s-a marcat golul victoriei.
Antrenorul de la UTA, Mircea Rednic, nu a suportat înfrângerea în faţa campioanei FCSB. La finalul meciului, tehnicianului i s-au citit pe buze câteva cuvinte înjositoare, când era cu faţa spre banca oaspeţilor.
Nu sunt dese cazurile în care jucători aflaţi încă în lot îşi dau în judecată clubul pentru a-şi recupera restanţele financiare. Se întâmplă la UTA cu Andrei Dumiter, care s-a adresat CNSL pentru a-şi lua salariile!