UTA şi Dinamo trag cortina peste sezonul regulat al Superligii, în această seară, de la ora 20:00. Cu o victorie, dinamoviştii vor intra în play-off cu 26 de puncte.
UTA şi Dinamo trag cortina peste sezonul regulat al Superligii, în această seară, de la ora 20:00. Cu o victorie, dinamoviştii vor intra în play-off cu 26 de puncte.
UTA Arad a pierdut în faţa celor de la Sepsi Sf. Gheorghe cu scorul de 2-1, pe teren propriu, într-o partidă a etapei a 28-a din Superliga.
Bogdan Cosmescu a reacţionat, după meciul cu ”cântec” de la Ploieşti, din etapa a 27-a a Superligii, dintre Petrolul şi UTA.