VIDEO Au eliminat Rapidul şi au făcut show în vestiar! Cum a sarbătorit Poli Timişoara

Rapid

Politehnica Timişoara s-a calificat, joi seară, în sferturile de finală ale Cupei României, trecând în optimi de FC Rapid, scor 2-0.

Golurile au fost marcate de Gerbi ’20 şi Ursu ’70. În sferturile de finală mai sunt calificate echipele ACSO Filiaşi, Chindia Târgovişte, FC Argeş, Universitatea Craiova, FC Buzău şi Sepsi.

Timişoara a produs surpriza şi a eliminat Rapidul. Bucuria a fost extrem de mare după meci. Bănăţenii au sărbătorit victoria în vestiar şi imaginile au apărut pe reţelele de socializare.

"Am jucat slab, nu ştiu ce se întâmplă!". Daniel Niculae a identificat marea problemă a Rapidului | EXCLUSIV

Afla mai multe despre: rapidpoli timisoaracupa romaniei