VIDEO Delta Tulcea - Săgeata Năvodari 0-0. Oaspeţilor le-a fost refuzat un penalty în minutul 79. Vezi fazele!galerie foto

Fotbal intern

Dolce Sport 2 a transmis confruntarea dinte Delta Tulcea şi Săgeata Năvodari, scor 0-0, cu faze VIDEO pe www.dolcesport.ro în timpul meciului.

DELTA TULCEA - SĂGEATA NĂVODARI 0-0

min 90+3 - FINAL

min 90+2 - Viciu vede galben pentru trageri de timp

min 79 - Faza controversata! Pecarov cade in careu in duel cu Stoicescu, dar arbitrul nu acorda penalty (mai jos ai VIDEO)

min 77 - Roberto Dumitru intra in locul lui Musca (Navodari)

min 77 - Nicu Creţu vede cartonasul galben pentru o simulare in careul advers

min 72 - Ocazie mare pentru Navodari! Pecarov suteaza pe jos de la marginea careului, dar mingea s-a dus putin pe langa poarta lui Stoicescu (mai jos ai VIDEO)

min 67 - Pecarov intra in locul lui Zaharia (Navodari)

min 65 - Mansour Abdul Razak si Daniel Florea intra in locul lui Sin, respectiv V. Cretu (Delta Tulcea)

Debutul reprizei secunde le-a aparţinut în totalitate gazdelor, dar marile ocazii de poartă întârzie să apară

min 46 - A inceput repriza a doua, Stoicescu intra in locul lui Olteanu in poarta Deltei Tulcea

---------------------------

min 38 - Dublă ocazie pentru Tulcea! Iacob suteaza puternic de la 28 de metri, dar Viciu respinge bine de langa bara. Dupa cateva pase in flancul stang, mingea se intoarce in careu, dar Sin trimite cu capul putin pe langa bara din dreapta (mai jos ai VIDEO)

Desi nu au fost multe ocazii de poarta, jocul este unul extrem de cursiv. Delta Tulcea este echipa mai insistentă, dar contraatacurile oaspeţilor au pus ceva probleme

min 19 - Oprea (Navodari) vede cartonasul galben

min 14 - Marincau (Tulcea) vede cartonasul galben

min 12 - O prima ocazie pentru Tulcea! Postelnicu suteaza plasat de la marginea careului, dar mingea se duce putin peste poarta

min 8 - Iacob (Tulcea) vede cartonasul galben

min 3 - Prima schimbare la Navodari: Şicu intra în locul accidentatului Bold

Ora 11:00 - A inceput meciul, Năvodari a avut lovitura de start

Echipe de start:

Tulcea: Olteanu - Filip, Mişelăricu, Marincău, V. Creţu - N. Creţu, Postelnicu, Iacob, Sin - Pantelie, Neagu

Săgeata Năvodari: Viciu - Bold, Muscă, Muşuroia, Sg. Bar - Tigoianu, Vezan, Pleniceanu, Goşa - D. Zaharia, B. Oprea

Delta Tulcea - Săgeata Năvodari se va disputa de la 11:00, în direct la Dolce Sport 2 şi cu faze VIDEO pe www.dolcesport.ro în timpul meciului.

Urmăreşte-ne şi pe Facebook Dolce Sport! Avem peste 60.000 de fani ;)