VIDEO Discuţie aprinsă între Marinos Ouzounidis şi Marius Croitoru. Cum a decurs dialogul dintre cei doi antrenori

Marinos Ouzounidis şi Marius Croitoru au vorbit preţ de câteva zeci de secunde la finalul jocului FC Botoşani-Universitatea Craiova, din Cupa României.

Croitoru a acuzat arbitrajul lui Marcel Bârsan din acest meci şi a purtat o discuţie la finalul partidei şi cu noul antrenor al oltenilor, grecul Marinos Ouzounidis. Discuţi a fost surprinsă şi de camerele tv:

Ouzounids a debutat cu dreptul la Craiova, iar la finalul jocului s-a declarat bucuros de victoria obţinută de formaţia sa.

Universitatea Craiova s-a calificat în sferturile de finală ale Cupei României, învingând, joi, în deplasare, cu scorul de 1-0, echipa FC Botoşani, în optimile competiţiei. Partida s-a disputat pe un teren acoperit cu zăpadă.

Golul a fost marcat de Cicâldău, în minutul 3, din penalti. Meciul a fost arbitrat de Marcel Bîrsan.

Afla mai multe despre: ouzounidiscroitoru