VIDEO EXCLUSIV | Răzvan Lucescu s-a întors în ţară pentru o scurtă vacanţă. Când va reveni antrenorul român în Grecia

Răzvan Lucescu a profitat de pauza competiţională din Grecia şi a venit să-şi petreacă sărbătorile de iarnă în ţară.

Antrenorul român a încheiat anul 2021 cu o victorie şi o calificare în sferturile Cupei Greciei. Miercuri seara, PAOK a învins-o pe Larissa cu 3-1. În tur, echipa lui Lucescu remizase la 1 cu echipa din liga secundă.

Vacanţa va fi una scurtă pentru antrenorul român. Pe 29 decembrie se va întoarce în Grecia, pentru că PAOK va juca primul meci din 2022 pe 5 ianuarie, cu Panetolikos. După 15 etape, PAOK este pe locul 3, la 13 puncte în spatele liderului Olympiakos.

Afla mai multe despre: razvan lucescu