VIDEO Farul putea egala campioana în minutul 90+3. Reacţia lui George Ganea: ”Trebuia să marchez”

Farul Constanța

CFR Cluj a învins, vineri, pe teren propriu, cu scorul de 1-0 (1-0), echipa Farul Constanţa, în etapa a V-a a Ligii I.

Unicul gol al meciului a fost marcat de Gabriel Debeljuh, în minutul 36.

CFR are cinci victorii în primele cinci runde ale sezonului, opt goluri marcate şi doar trei primite. Trupa lui Şumudică se bucură de un start perfect de sezon în Liga 1.

Farul a avut o ocazie uriaşă de a egala în minutele de prelungire, dar Ganea nu a reuşit să profite de situaţia excelentă: ”Trebuia să marchez, sunt foarte supărat că nu am reuşit să o fac. Din astfel de faze, nu se poate rata.” a spus George Ganea, după meci”

Afla mai multe despre: george ganea