VIDEO | Fază genială reuşită de Wayne Rooney! Şi-a salvat echipa de la gol, iar în 10 secunde a dat o pasă decisivă. Ce s-a întâmplat în minutul 90+6

Wayne Rooney e zeu în MLS după o fază absolut genială. Fostul atacant de la United şi Everton a reuşit să-şi salveze echipa de la un gol ca şi făcut, iar apoi, în doar câteva secunde, a dat o pasă genială de gol.

DC United, formaţia lui Rooney, a câştigat dramatic meciul cu Orlando City, scor 3-2. Golul victoriei a venit în minutul 90+6 şi îl are în prim-plan pe Rooney.

Are you kidding me  @mls @waynerooney going from @paolomaldini to @andreapirlo21 in just 5 seconds

Are you kidding me Wayne Rooney going from prime Maldini to prime Pirlo in 5 seconds ‼️ Major League Soccer (MLS)